ТЕРМІНОВИЙ ДРУК ФОТО

ПРЕМІУМ ЯКОСТІ

від 6 грн.

ОПЕРАТИВНА  ПОЛІГРАФІЯ

принтер, ксерокс, печать, сканер, распечатать, стол, бумага, чертеж, стекло, штора, белый

    Для того щоб стати «помітним» в наш час, представникам бізнесу необхідно докласти максимум зусиль і використати багато варіантів реклами. Стандартна телевізійна реклама вже мало ефективна, так як люди вже давно її «розкусили». Сьогодні актуальним є нестандартний, креативний підхід, і в цьому випадку буклети, флаєри та інша друкована продукція займає лідируючі позиції.

    За допомогою поліграфії ви завжди можете делікатно донести потрібну вам інформацію до потенційного клієнта. Цільова аудиторія отримує інформацію, яка не тільки знайомить з товарами або послугами, а й підштовхує до подальших дій.

    Звичайно, багато що залежить від якості рекламної продукції, тому до розробки дизайну необхідно підходити професійно та  з усією відповідальністю.

 

    Усі ми живемо в світі де найцінніший ресурс - це час. Особливо це стосується людей, які займаються бізнесом. Як говорять, помічають перших, тому потрібна не тільки якісна поліграфія, а й оперативно зроблена.

    Будь-який підприємець, в незалежності від масштабів свого бізнесу знає, що шлях до успіху і процвітання лежить через якісну рекламу. Оперативна поліграфія - це якісний, швидкий, вигідний і недорогий вид реклами.

    Спектр роботи поліграфії неймовірно широкий. Це і візитки, і буклети, і листівки і флаєри, і ще величезна кількість іншої, не менш важливої продукції. Звичайно, найголовніше - це якість друкованого матеріалу, а щоб вона була високою – до створення подібної продукції необхідно підходити комплексно: потрібне поєднання високої якості друку та професійного підходу до розроблення матеріалів.

 

МІСЦЕ ПОЛІГРАФІЇ  В УМОВАХ СУЧАСНОГО БІЗНЕСУ

принтер, ксерокс, печать, сканер, распечатать, стол, бумага, чертеж, стекло, штора, белый, ноутбук, print, pc, hp

Ви відправляєте заявку на прорахунок із зазначенням бажаного матеріалу

(або його деталі)

СХЕМА РОБОТИ З НАМИ

Ви отримуєте своє замовлення

Ми протягом 10 хвилин оцінюємо вартість друку і сповіщаємо вас про терміни виконання замовлення та вартість такого замовлення.

Ви оплачуєте, а ми відправляємо Ваше замовлення у виробництво.

ЧОМУ У НАС ВИГІДНО ЗАМОВЛЯТИ ПОЛІГРАФІЧНІ ПОСЛУГИ

Принт Центр радий запропонувати Вашій увазі широкий асортимент поліграфічних послуг. У нас ви завжди можете замовити:

• Візитки;

• Буклети інформаційні та рекламні;

• Брошури;

• Флаєра;

• Календарі;

• Друк на полотні;

• Наклейки, та іншу друковану продукцію;

Також ми пропонуємо і інші різновиди друку. У нас ви завжди можете замовити все, що вам потрібно. Так, наприклад, якщо вам потрібна термінова поліграфія, то просто зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонними номерами і розкажіть нашим фахівцям про свої побажання. У максимально короткі терміни ваше замовлення буде виготовлений в найкращому вигляді.

 

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Вам на вибір один з варіантів:

 1. Якщо у Вас немає макета:

 У цьому випадку Ви можете замовити створення макету у нас.

 2. У Вас є макет:

Якщо у Вас є макет або макет, що вимагає незначних правок, Вам слід завантажити макет на будь-який зручний файлообмінник, наприклад fex.ua, вказати тираж і параметри необхідної продукції в листі і прикріпити посилання.

Розрахунок робимо протягом 10 хвилин.

3. Замовлення по телефону

Так само дзвоніть нам за телефоном і робіть замовлення голосом.

Ми відправимо макети на підтвердження, реквізити для внесення оплати на Вашу пошту або по sms.

 4. У нашому офісі

Ну і звичайно ми чекаємо Вас в офісі за адресою: м Київ, вул. Льва Толстого, 11/61, з 8:00 до 18:00 (в будні).

Отримати продукцію можна в будь-який зручний Вам час.