ТЕРМІНОВИЙ ДРУК ФОТО

DS620_left2-P.jpg

ТЕРМОСУБЛІМАЦІЙНИЙ ДРУК ТА ЙОГО ПЕРЕВАГИ

           ТермосублІмація - це нагрівання барвника й перенесення його на термопапір (плівку) в рідкому або газоподібному стані. Барвник випаровується на термопапір термосублімаційного принтера (термопринтера) пропорційно щільності зображення зі спеціальної стрічки, розташованої між нагрівальним елементом і термопапіром. При цьому процес випаровування барвника минає його рідку фазу, що і носить назву сублімація.

            Фарбувальна плівка переноситься з різною інтенсивністю завдяки різного ступеня нагріву. В результаті, барвник випаровується з різною інтенсивністю і досягається різна глибина кольору. Фотографії виходять яскраві, соковиті, з красивим глянцем.

          Крім того, фотографія автоматично ламінується завдяки спеціальному шару, також наявного на фарбувальної плівці. Ламінація дозволяє зберегти знімки протягом двох століть без втрати якісних характеристик: їх не можна пом'яти, намочити або зіпсувати.

          Крім того, моментальна друк на термосублімаційному обладнанні проводиться за лічені секунди, а струйна займає більше півтори хвилини на 1 фотографію.

          Наш принтер здатний надрукувати до 400 фотографій за раз! Не економте на якості, збережіть спогади яскравими.

Друк фото

Ціни на послуги